OÜ BestorKate Ehitus tegevusalaks on kõikvõimalikud katuste ja fassaadidega seotud ehitus ja renoveerimistööd, mis hõlmavad nii viil- kui lamekatuseid ning väga laia materjalide valikut. Firma pakub komplekset teenust alates spetsialisti soovitusest kuni tööde teostamiseni.

Et teha täpne hinnapakkumine, alustame katuse mõõtmisest ning pinna seisundi uuringutest. Vastavalt tellija soovile ja meie soovitusele ning katuse seisundile saab pinna katta ühe või kahe kattematerjali kihiga. Materjale võib paigaldada mitmeti – gaasipõleti abil, külmliimiga või mehaaniliselt. Katuse renoveerimiseks sobib enamasti keevitusmeetod.

Firma loomisest alates oleme kasutanud lamekatuste renoveerimisel uusi modifitseeritud polümeerbituumenist rullmaterjale. Oleme andnud “uue hingamise” paljudele lootusetus seisus olnud katustele. Ehitanud suure osa taasiseseisvunud Eestis kerkinud hoonete lamekatuseid ning ehitanud ja remontinud lamekatuseid praktiliselt kõikidel hoonetüüpidel, alates eramajadest ja lasteaedadest kuni suurte tööstus- ja büroohooneteni välja.

Katuseid on väga erinevaid. Väikemajade ja suurhoonete probleemid ei ole võrreldavad. BestorKate Ehitus paigaldab katusekatet iga objekti kõiki iseärasusi arvestades. Katuste renoveerimine ei piirdu ainult materjali pealekeevitamisega – suurele osale remonditud katustest oleme paigaldanud ka lisasoojustuse. Samuti teostame kõik vajalikud plekitööd.